HAKKIMIZDA

2011 yılında en güvenilir oyuncu ve cast ajansı ilkesi ve her kişiyi hayallerine buluşturma misyonu ile çıkmış olduğumuz bu yolculukta Türkiye’nin bir çok şehrinde yeni yüzler yetiştirerek en geniş oyuncu ağına sahip olduk. Sektörde dizi ve sinemaya cast tedarik etmenin yanı sıra Hostes, Model, Fuar organizasyonu, çocuk bebek reklam yüzü oyunculuğu, ile geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Bu kaliteli hizmetin sonucu olarak çalışmış olduğumuz yapımcılara düzenli ve profesyonel sunumlar yaparak Türkiye’nin en güvenilir ajansı olma başarısını elde ettik. Geçmiş 8 yılın bize vermiş olduğu tecrübe ile Avsar Menajerlik & Cast Ajansımıza başvuru yapıp kayıt olan üyelerimizin beklentilerini çok iyi analiz edip hangi alanlarda başarılı olabileceklerini eğitimli menajerlerimiz doğrultusunda yönlendirmemizi yapıyor ve Türkiye’nin bir numaralı Oyuncu Ajansı olma konusunda sağlam temeller atıyoruz. Temelinde aile şirketi olmamız; Türk örf ve adetlerine uyumu ve önemi getirmekte olup; Her zaman daha iyisini hedefleyerek ve başarılarımıza yenilerini eklemek adına Avsar Menajerlik şirketimizi kurarak oyunculuk alanına profesyonel bir yaklaşım getirdik. Management şirketimiz olan Avsar Menajerlik ile aşama aşama yükselen bu alan da eğitim alıp ilerleyen oyuncularımızı Ana Cast olarak projelerimize vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Siz Değerli Üyelerimizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Yılların tecrübesi ile öğrendiğimiz bir şey var. Yetenek gerekli ama istek olmadıktan sonra bunu başaramazsınız. Bu yüzden sloganımız %20 yetenek %80 istek Ne duruyorsunuz Şimdi Sıra Sizde!

Teşekkürler;

 O3 YAPIM, TURUNCU YAPIM, MİNT YAPIM, ANS INTERNATIONAL, COP PRODÜKSİYON, FM YAPIM, VİZYON FİLM, SÜREÇ FİLM, MASALEVİ FİLM YAPIM, LİMON YAPIM, DADA FİLM, DİJİTAL VE TV REKLAM FİLMLERİ, MED YAPIM, KANAL D İÇ YAPIM, BÖCEK FİLM, FOCUS FILM PRODUCTION, LİMON PRODUCTION, PANA FILM, TMC FLİM YAPIM, DİGİTAL SANATLAR, PTOT TV REKLAMLARI, POP PRODUCTIONS VE SHOW TV IÇ YAPIM, PLATO FİLM (Sinan ÇETİN), SİNEVİZYON YAPIM, AVŞAR YAPIM şirketlerine bu vesile ile teşekkür etmeyi bir borç biliyoruz.

Avsar Menajerlik  İstanbul Mecidiyeköy’de Profesyonel Management dışında hiçbir Kurum ve Kuruluş ile bağlantısı yoktur.

Saygılarımızla…

Avsar Menajerlik & Cast Ajans Yönetimi